- Altaylar Unlu Mamülleri İnş. Tic. ve San. Ltd. Şti.

İçeriğe git

Ana Menü

 

H A K K I M I Z D A

 
 

Altaylar Unlu Mamülleri 1983 yılında dede mesleği fırıncılıkla Elmalı Mahallesinde Muratpaşa Camii Kuzeyinde küçük bir kara fırında Kebap Pidesi üretip lokantalara satmakla başlamıştır.

1990 yılında Etiler Mahallesinde kendi mülkünde Kebap Pidesinin yanı sıra ekmek üretimine başlamıştır. 1994 yılında Altaylar Unlu Mamülleri Şirketini kurmuştur. Ürün yelpazesini geliştirmeyi kendisine bir görev sayarak 1996 yılında Ali Çetinkaya Caddesinde Butik fırın dönemini başlatmıştır.


Kaliteli hijyen bir ortamda üretilen ekmekten poğaça, simide, pastadan tatlıya, yaş pastadan kurabiyelere kadar güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerimize hizmeti görev sayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Arz talebe istinaden 1998 yılında İsmetpaşa Caddesine Balbey Şubesini açarak bir zincir oluşturmuştur. Üçüncü şubemizi ise 2016 yılında Narenciye Caddesinde fırın ve kafe olarak açmıştır.


Bizi tercih eden ve bize güvenen tüm müşterimize her üç yerimizde hizmet etmeye devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için sonsuz teşekkürlerimizi sunar.


Kaliteli, hijyen üretimin, güler yüzlü hizmetin adresi Altaylar Unlu Mamulleri.

 
 


 
 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön